Przejdź do strony
IntraDOK Covid-19 Home Office

IntraDok w czasie pandemii SARS-CoV-2

Zamień fizyczne biurko w biurze na wirtualne biurko w systemie IntraDok, czyli elektronicznym systemie obiegu dokumentów.

#zostańwdomu i #pracujwdomu

Pracownicy administracji zostali w domach, ale są gotowi podjąć się swoich dotychczasowych obowiązków. Mają komputery, chęci i wiedzę co trzeba zrobić. Współpracują przez telefon, prowadzą telekonferencje, wymieniają e-maile, ale potrzebują jeszcze narzędzia – Systemu Informatycznego, który zastąpi wszechobecne dotychczas fizyczne atrybuty zarządzania dokumentami, takie jak: papier, szafy, segregatory, teczki, zeszyty, kuwety na dokumenty, pieczątki, biurka i długopisy.

IntraDok to wirtualne biuro, serce administracji. Udoskonalamy je od ponad 20 lat.

Pozwól, że teraz pomożemy Tobie położyć na wirtualnym biurku szefa prawdziwe dokumenty. Nauczymy, jak zamienić papier na postać elektroniczną i wprowadzić elektroniczny dokument do systemu, jak nanieść adnotacje, przekazać dokument do akceptacji. Pokażemy, jak opisać fakturę, prowadzić dokumentację sprawy, projektu, zamówienia, prowadzić rejestry albo wymieniać się dokumentami z pracownikami innego działu. W IntraDok kompleksowo obsłużysz każdy dokument od jego utworzenia aż do złożenia podpisu elektronicznego (kwalifikowanego, profilem zaufanym lub dowodem osobistym). Zrobisz to wszystko to w sposób intuicyjny i jednocześnie z zachowaniem maksymalnego poziomu bezpieczeństwa informacji.

Jak przejść na „home office” i zachować efektywność pracy?

Zdanie „zanieś dokument do…” zamień na „prześlij dokument w IntraDok do…”. Pomożemy Ci dostosować procedury i nauczymy Twoich pracowników, jak wykonywać swoje obowiązki w wirtualnym biurze. Pokażemy, co należy zrobić, żeby wszystkie dokumenty zostały obsłużone nawet sprawniej niż w tradycyjnym – papierowym obiegu. Nie zgubi się żaden e-mail, żaden dokument nie zawieruszy się w szufladzie.

Na pytanie „Jak sobie radzisz?” odpowiedz:


„Pracujemy jak zwykle! Mamy IntraDoka. Wszyscy używają systemu przez przeglądarkę internetową i nie ma znaczenia, czy są w domu czy w biurze.”Nie masz serwera?

Nie szkodzi. Niewiele firm na rynku dysponuje serwerami czekającymi na sytuację kryzysową. Możemy uruchomić system IntraDok jako usługę „online”, prosto z bezpiecznego Data Center zlokalizowanego w Polsce, z gwarantowanym dostępem 24h na dobę.

Masz serwerownię?

Zainstalujemy system „onsite” na serwerach Twojej organizacji.


COVID-19 zatrzymał pracowników w domu, ale Twojego biznesu nie musi! Pracownicy mogą nadal realizować swoje zadania.

Skontaktuj się z nami

tel. +48 32 33 25 500

Rafał Stefanowski
Dyrektor handlowy
tel: +48 32 3328 309 | email: r.stefanowski@wasko.pl

Marek Kołton
Menadżer Produktu
tel : +48 32 757 4095 | email: m.kolton@wasko.pl

Łukasz Warzecha
Dyrektor ds. Produkcji, Wdrożeń i Utrzymania Oprogramowania
tel: +48 32 757 4094 | email: l.warzecha@wasko.pl

Więcej na temat rodziny produktów IntraDok

ZAUFALI NAM

Czas na Ciebie!